Za nami pracowity rok 2022

28 grudnia spotkaliśmy się na ostatniej w mijającym roku sesji Rady Powiatu Wielickiego. W 2022 roku posiedzeń było dziewięć, a od początku kadencji: już 38. 

Pracując w Radzie Powiatu angażuję się w inicjatywy na rzecz poprawy bezpieczeństwa i jakości życia mieszkańców. W ostatnim roku sztandarowym zadaniem z tego zakresu była budowa nowej komendy powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wieliczce. Ten ważny obiekt jest już na ukończeniu i wiosną 2023 roku będzie oddany do użytku. 

Jak zawsze starałem się pełnić swoją funkcję nie tylko podczas transmitowanych w Internecie sesji Rady Powiatu, ale przede wszystkim codziennie pracując blisko ludzi, angażując się w ich sprawy i robiąc wszystko, aby żyło się im lepiej.

Cieszę się, że mogłem być do Waszej dyspozycji pomagając w załatwianiu spraw urzędowych. Dzięki swojemu doświadczeniu pomogłem wielu mieszkańcom odnaleźć się w gąszczu przepisów, a tym samym ułatwić dostęp do usług publicznych. 

W nadchodzącym, 2023 roku będę kontynuował swoją pracę, a Wam życzę wszystkiego najlepszego, zdrowia, szczęścia i sukcesów w realizacji planów!

Przypominam, że jestem do Waszej dyspozycji, a dane kontaktowe są dostępne po kliknięciu w ten odnośnik.

Udostępnij wpis:
Facebook
Twitter
LinkedIn

Podobne wpisy