Nowy komendant komisariatu w Niepołomicach

8 maja 2023 roku, podczas uroczystości w Zamku Królewskim w Niepołomicach, aspirant sztabowy Rafał Dzierżak oficjalnie objął stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Niepołomicach.

Komisariat Policji w Niepołomicach jest odpowiedzialny za świadczenie usług bezpieczeństwa na terenie dwóch gmin – Niepołomice i Kłaj. W 2022 roku zatrudnionych było w nim 41 policjantów, którzy wykryli 175 przestępstw, zatrzymali 35 osób poszukiwanych oraz 64 nietrzeźwych kierujących.

Stóże prawa zatrzymują złodziei, podpalaczy, wandali, współpracują przy zabezpieczeniu wydarzeń sportowych i kulturalnych oraz zaangażują się w działania edukacyjne zapewniając mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

Warto pamiętać, że sprawy dotyczące ruchu drogowego są obsługiwane przez Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce, ponieważ 'drogówka’ działa na szczeblu powiatowym.

Gratuluję Panu Komendantowi i życzę wielu sukcesów w działaniach na rzecz zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom obu gmin!

Udostępnij wpis:
Facebook
Twitter
LinkedIn

Podobne wpisy