Blisko ludzkich spraw: chcę kontynuować swoją pracę w Radzie Powiatu Wielickiego

Po trzech kadencjach w Radzie Powiatu Wielickiego, w najbliższych wyborach starać się będę o ponowny wybór. Chcę nadal służyć mieszkańcom naszego powiatu i kontynuować pracę, którą zacząłem 13 lat temu w myśl hasła “Blisko ludzkich spraw”.

Moje doświadczenie, które zdobyłem uczestnicząc w ponad 200 posiedzeniach Rady Powiatu, dostarczyło mi nieocenionej wiedzy i umiejętności, które pragnę wykorzystać w najlepszy możliwy sposób w najbliższej kadencji.

W mijających latach przewodniczyłem w Radzie Powiatu Komisji Bezpieczeństwa Publicznego i Praworządności, skupiając się na kwestiach związanych między innymi z zabezpieczeniem przeciwpożarowym. 

Znalazłem też czas by pełnić liczne funkcje społeczne. Jestem prezesem zarządu Fundacji prowadzącej Zakład Opiekuńczo-Leczniczy, aktywnie uczestniczę w pracach Polskiego Towarzystwa Gimnastycznego Sokół-Niepołomice, Działam w stowarzyszeniu Koło Przyjaciół Harcerstwa i TKKF Wiarus Niepołomice. 

Chociaż wiele już udało nam się zrealizować, jestem świadomy, że przed nami ciągle stoją nowe wyzwania. Pragnę położyć nacisk na sferę społeczną i pomagać tam, gdzie jest to najbardziej potrzebne – pomagać starszym, chorym i tym, którzy oczekują naszej pomocy.

Chcę też podkreślić, że moje działania są ponad partyjnymi sporami, moje decyzje – niezależne od wpływów politycznych. Moim celem jest pomoc mieszkańcom, ich dobro i bezpieczeństwo.

Zachęcam do aktywnego udziału w nadchodzących wyborach. Wierzę, że razem możemy osiągnąć jeszcze więcej. 

Dziękuję za dotychczasowe zaufanie i poparcie i mam nadzieję, że będę miał okazję służyć Wam również w następnej kadencji.

Udostępnij wpis:
Facebook
Twitter
LinkedIn

Podobne wpisy